Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę zaprasza do zgłaszania kandydatur do XIII edycji Nagrody im. Aliny Margolis-Edelman. Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 24 września 2023 roku. Laureaci będą wybierani w dwóch kategoriach:
• osoba szczególnie zasłużona w działania na rzecz dzieci;
• organizacja pozarządowa, która w sposób szczególny pomaga dzieciom.
Kandydatami mogą być m.in.:
• wolontariusze lub pracownicy organizacji pozarządowych, sektora oświaty, ochrony zdrowia, opieki społecznej, wymiaru sprawiedliwości, nauczyciele, psychologowie, pedagodzy i edukatorzy, lekarze i pielęgniarki, asystenci społeczni, itp.
• organizacje pozarządowe działające na terenie Polski.

***
Nagroda im. Aliny Margolis-Edelman, przyznawana po raz trzynasty przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę, ma na celu promowanie i docenianie osób i organizacji, które z energią, pasją i oddaniem pomagają dzieciom, dając im siłę, poczucie bezpieczeństwa i wiarę we własne możliwości.
Laureaci zostaną ogłoszeni podczas uroczystej gali, która odbędzie się 17 listopada br. w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie.
Szczegóły konkursu, regulaminy oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie: Nagroda im. Aliny Margolis-Edelman - O Fundacji - Site (fdds.pl)
Więcej informacji o Nagrodzie: Rusza XIII edycja Nagrody im. Aliny Margolis-Edelman. Na zgłoszenia czekamy do 24 września - Co nowego w Fundacji? - O Fundacji - Site (fdds.pl)