Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wieluniu przedkłada do konsultacji społecznych projekt Powiatowej Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Powiecie Wieluńskim na lata 2022 – 2030.
Powiatowa Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych w Powiecie Wieluńskim na lata 2022 – 2030 jest obligatoryjnym zadaniem własnym powiatu.
Głównym celem konsultacji jest uzyskanie opinii, uwag i propozycji na temat ww. projektu, które przyczynią się do opracowania efektywnych rozwiązań problemów w sferze społecznej w powiecie wieluńskim.
W związku ze stanem epidemii i rozprzestrzenianiem się COVID-19 oraz w trosce o zdrowie mieszkańców regionu, konsultacje będą odbywać się głównie drogą elektroniczną i potrwają od 31 marca 2022 roku w formie zdalnej poprzez wypełnienie formularza konsultacji.
Do udziału w procesie konsultacji projektu Powiatowej Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Powiecie Wieluńskim na lata 2022 – 2030 zapraszamy mieszkańców powiatu wieluńskiego, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego w tym jednostki organizacyjne pomocy społecznej, organizacje pozarządowe i stowarzyszenia oraz wszystkie jednostki wykonujące zadania związane ze wsparciem osób lub rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym.
Formularz konsultacji prosimy wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 31 marca 2022 r.

Do pobrania:
Formularz konsultacji społecznych projektu